| Cuota De Producción: | 1 Uds. |
| Precio: | negotiable |
| Embalaje Estándar: | Bolso del PVC, caso de madera, cartón |
| Período De Entrega: | 5-20 días |
| Capacidad De Suministro: | 1000000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material | Food-Grade Stainless Steel 304 / 316 |
| Surface Finish | Polished / Brushed / Custom |
| Diameter | 50mm, 53mm, 58mm, Custom Sizes Available |
| Mesh Density / Hole Size | 0.3mm - 0.6mm (customizable) |
| Thickness | 0.2mm - 1.0mm |
| Corrosion Resistance | Suitable for repeated hot water exposure |
| Temperature Resistance | Up to 250°C |
| OEM / Customization | Available |
| Cuota De Producción: | 1 Uds. |
| Precio: | negotiable |
| Embalaje Estándar: | Bolso del PVC, caso de madera, cartón |
| Período De Entrega: | 5-20 días |
| Capacidad De Suministro: | 1000000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material | Food-Grade Stainless Steel 304 / 316 |
| Surface Finish | Polished / Brushed / Custom |
| Diameter | 50mm, 53mm, 58mm, Custom Sizes Available |
| Mesh Density / Hole Size | 0.3mm - 0.6mm (customizable) |
| Thickness | 0.2mm - 1.0mm |
| Corrosion Resistance | Suitable for repeated hot water exposure |
| Temperature Resistance | Up to 250°C |
| OEM / Customization | Available |